Warszawska poradnia psychologiczna: Spokój w Głowie

Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna Spokój w Głowie ma w swoich szeregach ekspertów z dużym doświadczeniem, którzy nie tylko poprowadzą terapię, lecz także będą edukować ludzi. Rzetelna pomoc skierowana jest do osób mających życiowy kryzys, które zmagają się z sytuacją stresującą lub z przeróżnymi problemami natury psychologicznej. Oferowane opcje wsparcia w takim gabinecie to: terapia indywidualna, psychoterapia par, terapia rodzinna, konsultacje z neuropsychologiem, rozmowy z dietetykiem klinicznym, wsparcie psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tutaj kieruje może oczekiwać na zrozumienie.

Dostępne informacje w temacie poradni, dyplomy teamu jak i opinie dotychczasowych pacjentów opublikowane są na stronie www. Dodatkowo na stronie można też znaleźć wiele wiadomości w temacie przeróżnych zaburzeń o charakterze psychicznym. Psycholog to witryna na jakiej systematycznie pojawi się wiele interesujących oraz wyjątkowo użytecznych artykułów.

Jeżeli ktoś zmaga się z: zaburzeniami o charakterze lękowym, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami depresyjnymi, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw lub innymi schorzeniami albo trudnościami, to w takim miejscu znajdzie odpowiednią pomoc. W gabinecie tym odbywa się leczenie nerwicy lękowej, opierająca się głównie na terapii poznawczo – behawioralnej, aby pacjent mógł rozumieć, które procesy myślowe leżą u podstaw lub wzmacniają pojawiający się u niego strach.

Chorzy kierujący się do miejsca mogą zdecydować się również na psychoterapię indywidualną lub na terapię grupową. Terapia może być zastosowana oddzielnie albo w połączeniu z środkami przeciwdepresyjnymi. Specjaliści z gabinetu mają świadomość, jak istotna jest pomoc psychologa dla rodziny pacjenta. Sprawdza się w radzeniu sobie z konfliktami wynikającymi z zaburzenia a także pomoże w budowaniu komunikacji w systemie rodzinnym. Zarówno chory, jak i jego najbliżsi mogą dowiedzieć się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like