Niebanalne naklejki do pokoju dziecka ze sklepu online Pastelowelove

Pastelowa naklejka na ścianę z tęczą ze sklepu online Pastelowelove udostępniona jest w paru wymiarach oraz w licznych kolorach. Kupujący mają do wyboru pojedynczą tęczę lub mogą decydować się przykładowo na parę tęcz. Akwarelowe naklejki zostały zaprojektowane bardzo dokładnie. Ich delikatna charakterystyka sprawia, iż ściany nabiorą wyjątkowego klimatu.

W pierwszej kolejności projektanci, jacy są odpowiedzialni za powstanie naklejka safari zrobią samodzielnie szkic. Kolejno zaś wykorzystują metodą komputerową i przygotowują materiały do druku. Cała seria zaprojektowana jest tak, że tworzy zgraną aranżację. Wykonanie ręczne przez pochodzących z Polski artystów powoduje, że sporo osób decyduje się na zakup tej tęczy do pokoiku swojego malucha.

W efekcie, zyskują przekonanie, że otrzymują wyrób najwyższej jakości. Każda z naklejek wydrukowana jest na wysokiej jakości folii, a także pokrywana jest matowym laminatem. To zabezpieczy całość przed zarysowaniami. Naklejki zwracają uwagę rodziców, którzy chcą ozdobić ciekawie pokoik dziecka między innymi ze względu na to, że dokładnie widać na nich zabieganie o każdy szczegół. Tęczę można nakleić przykładowo za łóżkiem albo w miejscu wyznaczonym na zabawę. Poza tym, że jest to piękna dekoracja, to spełni też rolę praktyczną. Osłoni albowiem ścianę przed zabrudzeniem oraz uszkodzeniem. Z uwagi na to że naklejki wycinane są po obrysie, można je nalepić na dowolnie wybrany kolor ściany.

Mało tego, iż będą nadawały się one do nalepienia na ściany, to równie doskonale sprawdzą się na meblach, szybach lub na lustrach. Tego typu niepozorna dekoracja może w pełni zmienić aranżację pokoiku dziecięcego. Ze względu na to, iż tęcza dostępna jest w wielu barwach, może sprawdzić się wzorowo zarówno w pokoju chłopca, jak i w pokoju dziewczynki. Nalepki z motywem tęczy są najlepszym dowodem na to, iż ściany w pokoju dziecka absolutnie nie mają pozostawać nudne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like